Стоун – терапія та аромамасаж

Стоун-терапія, або стоун-масаж, або масаж гарячим та холодним камінням. Її ще називають геотермальна терапія. “Гео” означає використання каменів, “термальна” означає використання різного роду температур для стимуляції функцій організму, і “терапія”, як метод зцілення/лікування.

Стоун-терапія – це один з різновидів мистецтва лікувального масажу. Камені використовувалися для лікування людського тіла, енергетики і духу ще безліч сторіч тому.
Це не просто розігрів каменів та їх викладка по тілу, а набагато глибший та цікавіший процес. Тепло проникає глибоко в тіло, суглоби, внутрішні органи.
Стоун-терапія має не тільки терапевтичний ефект (усуває м’язовий біль, набряки, покращує кровопостачання), а й косметичний та психологічні ефекти (знімає синдром хронічної втоми, врівноважує внутрішній стан).
Процедуру стоун-масажу прирівнюють до двохденного відпочинку.

Аромамасаж – один із видів масажу, який стає все більш популярним серед населення. Це по суті той же масаж, але з використанням ефірних масел. Ефірні олії за рахунок своєї невеликої ваги, дуже швидко проникають в шкіру, а багата капілярна сітка шкіри зумовлює легке проникнення в лімфу та кров. Під дією різних масажних рухів посилюється окиснювально-відновні процеси в м’язах, збільшується приплив кисню, покращується еластичність, знімаються м’ язові спазми, розширюються шкірні судини, збільшується капілярний кровотік, покращується загальний кровообіг, активізується живлення шкіри, підвищується її тонус та еластичність.

Завдяки ароматичному масажу, ви повернете собі душевну рівновагу, звільнитеся від негативних емоцій, стресів, поліпшете самопочуття та настрій.
Ароматичний масаж – вид масажу, який активно застосовується в СПА-програмах: антистрес, детоксикації, релаксації, оздоровлення, омолодження й тонізації організму!

Стоун-терапія.
Програма:
1. Вступ. Введення в стоун-терапію.
2. Історія та особливості стоун-масажу.
3. Вплив на організм.
4. Протипокази до стоун-масажу.
5. Камені, що застосовуються для масажу.
6. Техніка виконання масажу.

Аромамасаж:
Програма:
1. Вступ. Введення в ароматерапію.
2. Вплив ароматів на організм.
3. Поняття про ефірні та рослинні масла, ароматичний комплекс, масажне масло.
4. Правила використання (кількість та застереження).
5. Характеристика основних масел.
6. Техніка виконання масажу.

Пример сертификата "Стоун - терапія та аромамасаж"

Записаться на курс "Стоун - терапія та аромамасаж"